Czas pracy

foto

Zobacz kiedy zadaniowy czas pracy w koronawirus

Zobacz kiedy zadaniowy czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z aspektu czasu pracy. Dokumentację taką wypada tworzyć samodzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Do oryginalnych wymogów trzeba uregulować wygląd podstawowego.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Kodeksy dobrych praktyk Mobbing i dyskryminacja W języku angielskim

Kodeksy dobrych praktyk Mobbing i dyskryminacja. W języku angielskim mob oznacza poturbować na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, które mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i niekiedy fizycznego bólu. Nakierowany.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 Zasady rozliczania i

Delegacje podróże służbowe 2020 Zasady rozliczania i dokumentowanie wydatków w podróży służbowej zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe także interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem zarówno rozbieżności w stosowaniu przepisów dotyczących podróży służbowych przez organy piszczałkowe.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 finanse publiczne obejmują