Prawo pracy

foto

Zobacz mikropożyczka 5000 jak szybko

Zobacz mikropożyczka 5000 jak szybko w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pakiet tarczy antykryzysowej, wskutek któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

kto może uzyskać świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

kto może uzyskać świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

czy świadczenie postojowe tylko dla samozatrudnionych

czy świadczenie postojowe tylko dla samozatrudnionych w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe dla kogo? Do tej pory w toku aktualnych przepisów przedsiębiorcy,.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 do 26 roku życia i Zatrudnienie pracowników

Płaca minimalna 2020 do 26 roku życia i Zatrudnienie pracowników tymczasowych (pracowników sezonowych) Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, także w postaci papierowej, jak i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli przełamany zostanie.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 finanse publiczne obejmują